Batoh, co jsem musel mít!

od | 24 dubna, 2021 | blog, tipy

Kdy se Ti naposledy stalo, že si narazil na něco a řekl sis: „To prostě musím mít“? Nekoukáš na cenu, a to, že máš podobných kousků už dost, prostě neřešíš. Mě se sto stalo nedávno. Prokrastinoval jsem večer na internetu, projížděl sociální sítě a hle, Národní divadlo do svého e-shopu přidalo batoh, který jsem prostě musel mít! A mám.

Zdroj: Vizuál ND k uvedení design batohů.

Udržitelnost s nápadem

Batohů mám plnou skříň, žádný nepotřebuji a rolovací už vůbec ne. Ale člověk míní, příležitost mění. Národní divadlo u mě zabodovalo kousek vyrobený recyklováním vlastní pevné reklamní plachty. V jednoduchosti je krása. Za mě geniální nápad, rozřezat reklamní plachtu, která se vyznačuje velkou bytelností a ušít z ní několik batohů. Co kus, to originál. Každý je jiný, ručně šitý a vypadá skvěle. Navíc s viditelným brandingem, který z módy nevychází. Skvělé. Za dvanáct stovek fajn nákup. Jako určitě seženeš za stejné peníze kvalitněji zpracovaný batoh s více vychytávkami, ale chceš ho? Tenhle má navíc přidanou hodnotu, protože v době, když veškeré kulturní subjekty bojují o přežití, tak Tě může hřát i vědomí, že si alespoň nějak podpořil českou kulturu. A navíc, ideální inspirace pro další, jak nápaditě recyklovat a přispět k tolik skloňované udržitelnosti.

Tak já dnes balím a beru báglík do města, určitě si získá dostatek pozornosti! A to od módního kousky taky trochu čekáš.

Další články v kategorii

Ikona fastfashion otevírá v Praze

Ikona fastfashion otevírá v Praze

Ta tam jsou prohlášení zástupců Primark, že co České republiky vstoupí, až přejde na euro, protože se jim jinak nevyplatí otevírat zde pobočku. Jedou totiž dost tvrdý byznys. A tak fastfashion ikona otevírá na prestižní pražské adrese celkem na třech podlažích...

Miliónová sleva pro Tebe

Miliónová sleva pro Tebe

Tak co, patříš mezi desetinu Čechů, která již něco nakoupila na módní e-shop platformě About You? Slušné číslo na e-shop, který na český rok až v roce 2018. Navíc, když plánovaný velkolepý vstup na náš trh doprovázely stejně velkolepé průšvihy. Zahajovací večírek pro...