Batoh, co jsem musel mít!

od | 24 dubna, 2021 | blog, tipy

Kdy se Ti naposledy stalo, že si narazil na něco a řekl sis: „To prostě musím mít“? Nekoukáš na cenu, a to, že máš podobných kousků už dost, prostě neřešíš. Mě se sto stalo nedávno. Prokrastinoval jsem večer na internetu, projížděl sociální sítě a hle, Národní divadlo do svého e-shopu přidalo batoh, který jsem prostě musel mít! A mám.

Zdroj: Vizuál ND k uvedení design batohů.

Udržitelnost s nápadem

Batohů mám plnou skříň, žádný nepotřebuji a rolovací už vůbec ne. Ale člověk míní, příležitost mění. Národní divadlo u mě zabodovalo kousek vyrobený recyklováním vlastní pevné reklamní plachty. V jednoduchosti je krása. Za mě geniální nápad, rozřezat reklamní plachtu, která se vyznačuje velkou bytelností a ušít z ní několik batohů. Co kus, to originál. Každý je jiný, ručně šitý a vypadá skvěle. Navíc s viditelným brandingem, který z módy nevychází. Skvělé. Za dvanáct stovek fajn nákup. Jako určitě seženeš za stejné peníze kvalitněji zpracovaný batoh s více vychytávkami, ale chceš ho? Tenhle má navíc přidanou hodnotu, protože v době, když veškeré kulturní subjekty bojují o přežití, tak Tě může hřát i vědomí, že si alespoň nějak podpořil českou kulturu. A navíc, ideální inspirace pro další, jak nápaditě recyklovat a přispět k tolik skloňované udržitelnosti.

Tak já dnes balím a beru báglík do města, určitě si získá dostatek pozornosti! A to od módního kousky taky trochu čekáš.

Další články v kategorii

Interview v obleku The Owners

Interview v obleku The Owners

„The Owners vznikli s myšlenkou šít a tvořit pro lidi, pro majitele oblečení šitého na míru. Šitého na Vás. Na The Owners. Vy jste The Owners. Šijeme na míru. Na míru ne sobě, ale každému, koho přestalo bavit nosit konfekční kolekce nebo zhmotnění snů návrhářů, kteří...

Flanel milován národem

Flanel milován národem

Jsem z generace, kterou flanel zasáhl s blížící se pubertou. Miloval jsem alternativní hudební styl Grunge, který přišel z amerického Seattelu. Díky fenoménu Nirvana, Pearl Jam nebo Soundgarden se i móda a oblékání těchto kultovních bandů šířila po světě světelnou...