Batoh, co jsem musel mít!

od | 24 dubna, 2021 | blog, tipy

Kdy se Ti naposledy stalo, že si narazil na něco a řekl sis: „To prostě musím mít“? Nekoukáš na cenu, a to, že máš podobných kousků už dost, prostě neřešíš. Mě se sto stalo nedávno. Prokrastinoval jsem večer na internetu, projížděl sociální sítě a hle, Národní divadlo do svého e-shopu přidalo batoh, který jsem prostě musel mít! A mám.

Zdroj: Vizuál ND k uvedení design batohů.

Udržitelnost s nápadem

Batohů mám plnou skříň, žádný nepotřebuji a rolovací už vůbec ne. Ale člověk míní, příležitost mění. Národní divadlo u mě zabodovalo kousek vyrobený recyklováním vlastní pevné reklamní plachty. V jednoduchosti je krása. Za mě geniální nápad, rozřezat reklamní plachtu, která se vyznačuje velkou bytelností a ušít z ní několik batohů. Co kus, to originál. Každý je jiný, ručně šitý a vypadá skvěle. Navíc s viditelným brandingem, který z módy nevychází. Skvělé. Za dvanáct stovek fajn nákup. Jako určitě seženeš za stejné peníze kvalitněji zpracovaný batoh s více vychytávkami, ale chceš ho? Tenhle má navíc přidanou hodnotu, protože v době, když veškeré kulturní subjekty bojují o přežití, tak Tě může hřát i vědomí, že si alespoň nějak podpořil českou kulturu. A navíc, ideální inspirace pro další, jak nápaditě recyklovat a přispět k tolik skloňované udržitelnosti.

Tak já dnes balím a beru báglík do města, určitě si získá dostatek pozornosti! A to od módního kousky taky trochu čekáš.

Další články v kategorii

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Pokud tě pár let nazpět nadchly extravagantní plavky „boratky“, které představil Sasha Baron Cohen ve své dokumentární komedii Borat, tak tě možná osloví i nová kolekce Adidas ve spolupráci s jihoafrickým návrhářem Rich Mnisi. Misí prý není ale šokovat a bavit, jako...