Black Friday nemusí být výhra

od | 26 listopadu, 2021 | blog, tipy

Malá hádanka na začátek: Lítá to kolem nás ze všech stran, ale pandemie Covid-19 to není? Ano, moudří již vědí, jsou to výprodejové kampaně v rámci Black Friday & Cyber Monday! Dokonce i nejotravnější ufon v galaxii v aktuální kampani zčernal. Ale pozor, ceny, které v kampaních padají, jsou často výhodnější jen „na oko“.

Black Friday pro všechny

Black Friday se objevil v USA již začátkem šedesátých let minulého století. Poslední listopadový pátek byl ve znamení zasekaných silnic. Docházelo k obrovské migraci obyvatel prchajících z měst užít si dva volné dny s rodinou, které následovaly po Díkuvzdání. Byl to černý den se někam vydat. Velká města byla víceméně parkoviště. Dvacet let na to, se začal význam značně měnit. Obchodníci začali aktivněji využívat dva volné dny k motivaci na nákupy. Protože to bylo před Vánoci, bylo třeba také uvolnit prodejní prostory po naskladnění nového sortimentu, a tak se motivovalo třeba značnou slevou.

zdroj: Pixabay.com

Cyber Monday pro on-line shopping

Cyber Monday je poměrně mladý marketingový termín nepřekvapivě ze Stát, a to pro první pondělí po svátcích dne Díkůvzdání. Termín „cyber“ napovídá, že posláním těchto kampaní je podpořit internetové nákupy. Díky hrozícímu lockdownu, bude pro mnohé jistě zajímavější variantou Black Friday.

Nenaleť a stahuj appku

To, že není sleva jako sleva nemusíme nám, shopping šílencům, asi moc připomínat. Ale jsme v Čechách, kde je zvykem často vše „občůrat“ a slevové akce nejsou rozhodně výjimkou. Někdy tak obchody pár dnů před akcemi uměle navyšují původní ceny, aby konečná sleva působila megavýhodně. Naštěstí máme dost chytrých hlav, a tak tu máme Hlídač Shopů, který nám zobrazí původní cenu produktu a její vývoj v čase, tak díky němu snadno poznáme, jestli nakupujeme opravdu se slevou nebo ne.

Tak hodně štěstí na lovu!

 

Další články v kategorii

My prostě prodáváme dobrej pocit

My prostě prodáváme dobrej pocit

Honza Kočař, jméno, které již dnes dost znamená nejen v tom našem malém českém módním rybníčku. Proč? Protože již něco dokázal a rozhodně se o tom nestydí mluvit. Je to…„28 letej týpek s nadváhou, nezdravým životním stylem, kterej vypadá na slušně zachovalého...

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Letos jsem měl to štěstí, že jsem mohl pobýt a pracovat měsíc od moře. Tak jsem měl dost času pochytit, jaké plavkové trendy hrají prim. Ale na co jsem jak v Chorvatsku i v Řecku nevěřícně zíral, tak to rozhodně je „móda“ nosit spodní prádlo pod plavecké šortky! Trend...