Ten červený svetr si svlíkej!

od | 20 května, 2020 | blog

„Je to pravda odvěká, že červený svetr dělá člověka.“ Upravil jsem mírně slova klasika, ale jestli sleduješ výstupy našich politiků v době stávající pandemie, tak se chytáš. Pokud Ti aktuální módní výstřelek našeho ministra vnitra utekl, tak se nic neděje, fotografií a videí je plný internet a o počtu komentovaných článků ani nemluvě.

Proč tolik cavyků pro jeden svetr? Protože, světe div se, stal se z něj hit jara, který otevírá dveře do srdcí veřejnosti. Tedy alespoň podle titulků z novin opěvující přirozené a lidové vystupování umocněné konfekčním červeným svetrem. Údajně tím pan ministr boduje u voličů politické partaje, kterou zastupuje. Jen pro úplnost, outfit doplnil modrými džíny střihu „regular fit“.

https://www.dreamstock.cz/

dreamstock.cz

Vůbec mě nepřekvapilo, že se tohoto vicepremiérského hitu ihned chytli prodejci s oděvy, a tak se on-line kampaně jen hemží červenými svetry se zipem ke krku. Pozor, často i s „pandemickou“ slevou. Jeden nejmenovaný e-shop se toho vůbec nebojí a svetr od francouzského módního salonu vylepšil rovnou i jménem českého ministra!  Celý obchodní název tak zní „Pánský svetr Pierre Cardin Quarter Hamacek Červený“ (viz foto).  Jestlipak o tom sám „fešný“ ministr ví? Dost pochybuji. Osobně jsem své červené svetry zastrčil v šatníku hodně hluboko a půjdou ven, až se na tenhle nešťastný symbol zapomene. Rozhodně netoužím být stylem oblékání spojován k tomuto lidovému politikovi. Schovej svůj červený svetr také, jeho čas přijde, ještě jej určitě užiješ.

Další články v kategorii

Interview v ponožkách

Interview v ponožkách

Co se týká módního byznysu, tak ponožkový byznys určitě patří v tuzemsku k nejživějším. Ponožky se v posledních letech staly něčím, kde jsou lidé nejodvážnější a „rozbíjí“ zažité stereotypy oblékání, kdy se ponožky schovávaly pod nohavice a z bot vyčuhovaly minimálně....

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...