Ten červený svetr si svlíkej!

od | 20 května, 2020 | blog

„Je to pravda odvěká, že červený svetr dělá člověka.“ Upravil jsem mírně slova klasika, ale jestli sleduješ výstupy našich politiků v době stávající pandemie, tak se chytáš. Pokud Ti aktuální módní výstřelek našeho ministra vnitra utekl, tak se nic neděje, fotografií a videí je plný internet a o počtu komentovaných článků ani nemluvě.

Proč tolik cavyků pro jeden svetr? Protože, světe div se, stal se z něj hit jara, který otevírá dveře do srdcí veřejnosti. Tedy alespoň podle titulků z novin opěvující přirozené a lidové vystupování umocněné konfekčním červeným svetrem. Údajně tím pan ministr boduje u voličů politické partaje, kterou zastupuje. Jen pro úplnost, outfit doplnil modrými džíny střihu „regular fit“.

https://www.dreamstock.cz/

dreamstock.cz

Vůbec mě nepřekvapilo, že se tohoto vicepremiérského hitu ihned chytli prodejci s oděvy, a tak se on-line kampaně jen hemží červenými svetry se zipem ke krku. Pozor, často i s „pandemickou“ slevou. Jeden nejmenovaný e-shop se toho vůbec nebojí a svetr od francouzského módního salonu vylepšil rovnou i jménem českého ministra!  Celý obchodní název tak zní „Pánský svetr Pierre Cardin Quarter Hamacek Červený“ (viz foto).  Jestlipak o tom sám „fešný“ ministr ví? Dost pochybuji. Osobně jsem své červené svetry zastrčil v šatníku hodně hluboko a půjdou ven, až se na tenhle nešťastný symbol zapomene. Rozhodně netoužím být stylem oblékání spojován k tomuto lidovému politikovi. Schovej svůj červený svetr také, jeho čas přijde, ještě jej určitě užiješ.

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...