Ten červený svetr si svlíkej!

od | 20 května, 2020 | blog

„Je to pravda odvěká, že červený svetr dělá člověka.“ Upravil jsem mírně slova klasika, ale jestli sleduješ výstupy našich politiků v době stávající pandemie, tak se chytáš. Pokud Ti aktuální módní výstřelek našeho ministra vnitra utekl, tak se nic neděje, fotografií a videí je plný internet a o počtu komentovaných článků ani nemluvě.

Proč tolik cavyků pro jeden svetr? Protože, světe div se, stal se z něj hit jara, který otevírá dveře do srdcí veřejnosti. Tedy alespoň podle titulků z novin opěvující přirozené a lidové vystupování umocněné konfekčním červeným svetrem. Údajně tím pan ministr boduje u voličů politické partaje, kterou zastupuje. Jen pro úplnost, outfit doplnil modrými džíny střihu „regular fit“.

https://www.dreamstock.cz/

dreamstock.cz

Vůbec mě nepřekvapilo, že se tohoto vicepremiérského hitu ihned chytli prodejci s oděvy, a tak se on-line kampaně jen hemží červenými svetry se zipem ke krku. Pozor, často i s „pandemickou“ slevou. Jeden nejmenovaný e-shop se toho vůbec nebojí a svetr od francouzského módního salonu vylepšil rovnou i jménem českého ministra!  Celý obchodní název tak zní „Pánský svetr Pierre Cardin Quarter Hamacek Červený“ (viz foto).  Jestlipak o tom sám „fešný“ ministr ví? Dost pochybuji. Osobně jsem své červené svetry zastrčil v šatníku hodně hluboko a půjdou ven, až se na tenhle nešťastný symbol zapomene. Rozhodně netoužím být stylem oblékání spojován k tomuto lidovému politikovi. Schovej svůj červený svetr také, jeho čas přijde, ještě jej určitě užiješ.

Další články v kategorii

Čím více děr, tím více džíny

Čím více děr, tím více džíny

Máte džíny? A mohl bych je vidět? Džíny jsou kalhoty, jako každé jiné, ale přeci jsou v módním světě fakt něčím unikátní. Pokud jsou roztrhané třeba až k rozpadnutí, tak to neznamená jejich likvidaci ba naopak tak přichází jejich chvíle slávy. Od plísňáčů k trhanům...

Merch s vůní hamburgeru

Merch s vůní hamburgeru

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský...