Český Bikiny Tým se ukázal

od | 15 září, 2020 | tipy

„Radost pohledět!“ To je slogan nového čistě ženského projektu Český Bikiny Tým, který nám bude, pánové, asi dost motat hlavy na akcích a večírcích. Aby toho nebylo málo, tak jsme pyšným mediálním partnerem, protože nechceme, aby nám cokoliv od holek uteklo. Byl jsme tak i na křtu, což jsem prostě musel.

CBT – zkouška sítě před turnajem

O co šlo

V pátek 11. září se v největším evropském beachklubu na pražském Ládví oficiálně představil projekt Český Bikiny Tým, který vyzval v minitunaji v plážovém volejbale místní borce z Beachklub Ládví, zástupce amerického fotbalu Prague Black Panthers a také VIP tým ve složení bratrů Honzi a Jirky Dolanských.

 

Český Bikiny Tým a jejich vyzyvatelé.

Co se dělo na hřišti

Odpolednem nás provázela moderátorka Bára Krčmová z rádia Evropa 2, a to v příjemném stínu stanu Beefeater. Zde jsem se já i ostatní chladili drinky na základě novinkového Beefeater Blood Orange. Jak už jsem naznačil, součástí akce byl i křest projektu Český Bikiny Tým. Těšil jsem se na „zlití“ holek prémiovým džinem, ale herec Jan Dolanský, který také na kurtech ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše, holky ušetřil a spokojil se s roll-upem.

Jak to dopadlo

CBT a nezbytná póza

Czech Bikini Team /angl synonymum projektu/ dost poutal pozornost /mrkni na fotky a uznáš sám/,  protože bikiny od Trenýrkárna.cz holkám opravdu padly. Na kurtu to holkám slušelo, ale byla znát ještě nesehranost, a tak  celkové vítezství patřilo borcům z Prague Black Panthers. Ale na výsledky se zde nehrálo. Šlo o rozlučku s létem a především představit nový projekt, který jistě bude ozdobou nejedné fešné párty, večírku nebo akce, kde muži hrají prim!

Tak držíme palce, ať se holky baví a my je potkáváme co nejčastěji!

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Pokud tě pár let nazpět nadchly extravagantní plavky „boratky“, které představil Sasha Baron Cohen ve své dokumentární komedii Borat, tak tě možná osloví i nová kolekce Adidas ve spolupráci s jihoafrickým návrhářem Rich Mnisi. Misí prý není ale šokovat a bavit, jako...