Český Bikiny Tým se ukázal

od | 15 září, 2020 | tipy

„Radost pohledět!“ To je slogan nového čistě ženského projektu Český Bikiny Tým, který nám bude, pánové, asi dost motat hlavy na akcích a večírcích. Aby toho nebylo málo, tak jsme pyšným mediálním partnerem, protože nechceme, aby nám cokoliv od holek uteklo. Byl jsme tak i na křtu, což jsem prostě musel.

CBT – zkouška sítě před turnajem

O co šlo

V pátek 11. září se v největším evropském beachklubu na pražském Ládví oficiálně představil projekt Český Bikiny Tým, který vyzval v minitunaji v plážovém volejbale místní borce z Beachklub Ládví, zástupce amerického fotbalu Prague Black Panthers a také VIP tým ve složení bratrů Honzi a Jirky Dolanských.

 

Český Bikiny Tým a jejich vyzyvatelé.

Co se dělo na hřišti

Odpolednem nás provázela moderátorka Bára Krčmová z rádia Evropa 2, a to v příjemném stínu stanu Beefeater. Zde jsem se já i ostatní chladili drinky na základě novinkového Beefeater Blood Orange. Jak už jsem naznačil, součástí akce byl i křest projektu Český Bikiny Tým. Těšil jsem se na „zlití“ holek prémiovým džinem, ale herec Jan Dolanský, který také na kurtech ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše, holky ušetřil a spokojil se s roll-upem.

Jak to dopadlo

CBT a nezbytná póza

Czech Bikini Team /angl synonymum projektu/ dost poutal pozornost /mrkni na fotky a uznáš sám/,  protože bikiny od Trenýrkárna.cz holkám opravdu padly. Na kurtu to holkám slušelo, ale byla znát ještě nesehranost, a tak  celkové vítezství patřilo borcům z Prague Black Panthers. Ale na výsledky se zde nehrálo. Šlo o rozlučku s létem a především představit nový projekt, který jistě bude ozdobou nejedné fešné párty, večírku nebo akce, kde muži hrají prim!

Tak držíme palce, ať se holky baví a my je potkáváme co nejčastěji!

Další články v kategorii

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...

Vulgarita jako značka

Vulgarita jako značka

Nosit hrdě na prsou přisprostlé až vulgární výrazy asi nikdy nevyjde z módy. Provokovat bylo vždy součástí módních trendů.  Když jsem na sklonku devadesátek poprvé oblékl tričko s odvážným F@CK, tak jsem si užíval pocit jedinečnosti, provokativnosti, ale i toho, že...