I hodinový manžel může být švihák

od | 24 května, 2020 | tipy

Když prokrastinujeme na internetu, tak občas narazíme až na neuvěřitelná zákoutí, kde se dá narazit na novinky, tipy, výprodeje, slevy, aukce, outlety a burzy, které si nenecháme pro sebe. Hlavně když narazíme na značky a parádu, kterou sami nosíme.

Tipem pro tento týden za nás je až neuvěřitelný výprodej na PRACOVNÍ LACLOVÉ KALHOTY DUCK BIB OVERALL BROWN CARHARTT. Výběr velikostí není nijak závratný, ale díky ceně 299,- Kč mizí z webu levno.shop rychlostí blesku. Takže kutilové a hodinoví manželé, tohle je to pravé pro vás!

zdroj: levno.shop

O značce Carhartt

Značka Carhartt z amerického Detroitu byla založená v roce 1889 jako rodinná firma. Zakladatel Hamilton Carhartt přišel s myšlenkou pracovního oblečení, která se prosadí kvalitou zpracování a odolností. A tohoto poslání se značka drží stále, i když pracovní oblečení je potlačeno ve prospěch streetových kolekcí s myšlenkou spojovat a podporovat nezávislé umělce, sportovce, muzikanty a zájmové komunity. Pod touto značkou najdeš minimalismus v podobě triček, džínů, bund, mikin a doplňků.

Další články v kategorii

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...

Vulgarita jako značka

Vulgarita jako značka

Nosit hrdě na prsou přisprostlé až vulgární výrazy asi nikdy nevyjde z módy. Provokovat bylo vždy součástí módních trendů.  Když jsem na sklonku devadesátek poprvé oblékl tričko s odvážným F@CK, tak jsem si užíval pocit jedinečnosti, provokativnosti, ale i toho, že...