I hodinový manžel může být švihák

od | 24 května, 2020 | tipy

Když prokrastinujeme na internetu, tak občas narazíme až na neuvěřitelná zákoutí, kde se dá narazit na novinky, tipy, výprodeje, slevy, aukce, outlety a burzy, které si nenecháme pro sebe. Hlavně když narazíme na značky a parádu, kterou sami nosíme.

Tipem pro tento týden za nás je až neuvěřitelný výprodej na PRACOVNÍ LACLOVÉ KALHOTY DUCK BIB OVERALL BROWN CARHARTT. Výběr velikostí není nijak závratný, ale díky ceně 299,- Kč mizí z webu levno.shop rychlostí blesku. Takže kutilové a hodinoví manželé, tohle je to pravé pro vás!

zdroj: levno.shop

O značce Carhartt

Značka Carhartt z amerického Detroitu byla založená v roce 1889 jako rodinná firma. Zakladatel Hamilton Carhartt přišel s myšlenkou pracovního oblečení, která se prosadí kvalitou zpracování a odolností. A tohoto poslání se značka drží stále, i když pracovní oblečení je potlačeno ve prospěch streetových kolekcí s myšlenkou spojovat a podporovat nezávislé umělce, sportovce, muzikanty a zájmové komunity. Pod touto značkou najdeš minimalismus v podobě triček, džínů, bund, mikin a doplňků.

Další články v kategorii

Čím více děr, tím více džíny

Čím více děr, tím více džíny

Máte džíny? A mohl bych je vidět? Džíny jsou kalhoty, jako každé jiné, ale přeci jsou v módním světě fakt něčím unikátní. Pokud jsou roztrhané třeba až k rozpadnutí, tak to neznamená jejich likvidaci ba naopak tak přichází jejich chvíle slávy. Od plísňáčů k trhanům...

Merch s vůní hamburgeru

Merch s vůní hamburgeru

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský...