I hodinový manžel může být švihák

od | 24 května, 2020 | tipy

Když prokrastinujeme na internetu, tak občas narazíme až na neuvěřitelná zákoutí, kde se dá narazit na novinky, tipy, výprodeje, slevy, aukce, outlety a burzy, které si nenecháme pro sebe. Hlavně když narazíme na značky a parádu, kterou sami nosíme.

Tipem pro tento týden za nás je až neuvěřitelný výprodej na PRACOVNÍ LACLOVÉ KALHOTY DUCK BIB OVERALL BROWN CARHARTT. Výběr velikostí není nijak závratný, ale díky ceně 299,- Kč mizí z webu levno.shop rychlostí blesku. Takže kutilové a hodinoví manželé, tohle je to pravé pro vás!

zdroj: levno.shop

O značce Carhartt

Značka Carhartt z amerického Detroitu byla založená v roce 1889 jako rodinná firma. Zakladatel Hamilton Carhartt přišel s myšlenkou pracovního oblečení, která se prosadí kvalitou zpracování a odolností. A tohoto poslání se značka drží stále, i když pracovní oblečení je potlačeno ve prospěch streetových kolekcí s myšlenkou spojovat a podporovat nezávislé umělce, sportovce, muzikanty a zájmové komunity. Pod touto značkou najdeš minimalismus v podobě triček, džínů, bund, mikin a doplňků.

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Pokud tě pár let nazpět nadchly extravagantní plavky „boratky“, které představil Sasha Baron Cohen ve své dokumentární komedii Borat, tak tě možná osloví i nová kolekce Adidas ve spolupráci s jihoafrickým návrhářem Rich Mnisi. Misí prý není ale šokovat a bavit, jako...