Igelitkou zabíjíš svůj styl

od | 29 července, 2020 | ženským okem

Milujeme Vaši bezprostřednost, to jako né, že né. Neřešíte hystericky ulomený nehet, nemáte celej den zničenej, jen protože máte dneska velký břicho (asi o 0,009 mm) a nechytáte další premenstruační syndrom mimo cyklus jen protože jste zmeškali slevy u Prady, i přestože jste si nemohli nic koupit, jelikož jste švorc, ale nepřiznáte to, protože to vypadá blbě.  Prostě generujete do svého osobního vakua méně starostí, méně nervů a více radosti z obyčejných věcí, těch úplně obyčejných – třeba z igelitky. A že se hodí, co?

Igelitová taška je velký vynález. Poprvé byla představena světu roku 1953. Do té doby neznámý Karl Ziegler (který je neznámý i teď) předložil super pevný vak z PVC, jež si o 10 let později nechal patentovat a pozor… obdržel za to Nobelovu cenu! Je moc hezké, že někteří kabrňáci dodržují tradici i nadále, a i z reklamní tašky dokážou vyrobit univerzální módní doplněk.

Na notebook i „babakejk“

U žen je zcela normální, že vlastní několik kabelek. Tuhle mají, když někam jdou, tuhle na počítač, tuhle na party, tamtu na kočárek, k téhle nosí tuhle bundu, k těmhle botám tuhletu, pak je tu padělek z Turecka k čemukoliv a taky psaníčko – to, kdyby šly do opery.

Muži zavazadlo zpravidla překáží – kapsa snese všechno – minimálně klíče a peněženku, což jsou jediné věci, se kterými muži obvykle opouštějí svůj fashion neighbourhood. A už jsme u jádra pudla. Pak jsou tu ty smutné pohledy na muže vcelku dobře oděné, kteří dostanou třeba kachnu od mámy, nebo bábovku, nebo musí přemístit pár šanonů z místa A do místa B a jsou v koncích. A my taky, protože jestli něco vypadá fakt blbě, je to šanon s výhledy na další kvartál za miliardu v tašce z Billy (Lidla, Alberta, Tesca, Kauflandu atd.)

Co kdyby…

Přitom tašky pro muže opravdu existují a když pomineme velmi nekonvenční kolekci Gucci 2020, i pánská kabelka může mít „štajl“. Roky vyzkoušenou klasikou z kůže v barvě bot a pásku nic nezkazíte.  Tvar? Volte praktický obdélník, do kterého se vejde smlouva i víno. V kurzu jsou i takzvané bowling bags nebo briefcases, ale pokud nejste módní fajnšmekr, asi můžete trendy nechat spát a vyjít vstříc nadčasovosti.

Asi to pro vás nebude každodenní záležitost, ale aspoň jedna záchrana pro všechny případy, se prostě hodí. Tak směle do nákupů. Tohle se líbí nám!

 

Další články v kategorii

Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

Každá holka rozděluje tvůj módní styl na „před tím, co jsme se poznali“ a „a od té doby, co se známe“, přičemž druhou éru vnímá zákonitě líp. Říkají to totiž i její kamarádky. Zatímco v první fázi likvidace tvého bývalého stylu dochází jen k odstraňování pozůstatků po...

Funkční oblečení nemá módní funkci

Funkční oblečení nemá módní funkci

Tričko sající pot a trenky, které na sobě jejich nositel necítí a softsheelová mikina jsou strašně super vynálezy. Třeba jako žárovka nebo psychowalkman. I když možná jsem to s přístrojem, který rovná vaše psychické rozpoložení, tak skvěle, že už se skoro neprodává,...