Jágr přestupuje do týmu Zalando!

od | 14 července, 2020 | blog

Hele, proč ne. Je to výrazná osobnost, jehož sláva i kluziště přesahuje. Navíc je to schopný influencer, kterého sleduje 700.000 členů jeho Hokejové rodiny. Přiznám se, že jsem členem také. Zalando tak opouští škatulku čistě módního e-shopu a klubu a stává se trendsetterem ovlivňující naše životy.

Čau Hokejová rodino

„Čau HR, nemusíme zrovna trénovat na olympiádu nebo mistrovství světa, ale když chceme být v něčem nejlepší, musíme na sobě vždycky makat. Souhlasíte? Pro mě je a vždycky bylo nejdůležitější dělat všechno s láskou a snažit se najít během dne co nejvíce času na cvičení a pohyb. Proto jsem se spojil se Zalandem. A chceme vás společně motivovat k většímu pohybu. Těšíte se? Já ano! Přesně za týden odstartujeme výzvu, ve které můžete vyhrávat nákupy na Zalando.cz“ konec citace z FB @68Jagr.

Dva roky na vrchol

Německý módní e-shop Zalando slaví teprve dva roky na českém trhu, ale i za tak poměrně krátkou dobu se tu slušně etabloval. Stávající kampaň s vybranými ambasadory má, podle slov Dawida Pożoga, Market Leadra pro Českou republiku, “Inspirovat a zaujmout naše zákazníky. Zároveň chceme zůstat relevantní na lokální úrovni, proto si ke spolupráci vybíráme ty nejlepší v jednotlivých zemích.“  Trochu klišé, ale je tam vše.

Rodina je komplet

Mezi nasmlouvanými ambasadory je JJ68 určitě hlavou rodiny, tedy obrazně řešeno, když srovnáme jeho ročník a úspěchy s dalšími novými tvářemi Zalando. Pro vyznavače české hip-hop scény určitě není neznámý Paulie Garand (pro trénink) nebo profesionální manželka a módní bloggerka – Martina Marešová (pro běh, asi protože se ji podařilo uhnat Mareše). Zalandí rodinka se slušně rozrůstá.

Co na to ostatní?

Je to hozená rukavice pro konkurenční About You anebo sám sebe požírající Zoot. Určitě stojí za to novou kampaň sledovat. Věřme, že to bude i edukativní a nejen navoněná bída.

Další články v kategorii

My prostě prodáváme dobrej pocit

My prostě prodáváme dobrej pocit

Honza Kočař, jméno, které již dnes dost znamená nejen v tom našem malém českém módním rybníčku. Proč? Protože již něco dokázal a rozhodně se o tom nestydí mluvit. Je to…„28 letej týpek s nadváhou, nezdravým životním stylem, kterej vypadá na slušně zachovalého...

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Letos jsem měl to štěstí, že jsem mohl pobýt a pracovat měsíc od moře. Tak jsem měl dost času pochytit, jaké plavkové trendy hrají prim. Ale na co jsem jak v Chorvatsku i v Řecku nevěřícně zíral, tak to rozhodně je „móda“ nosit spodní prádlo pod plavecké šortky! Trend...