Jágr přestupuje do týmu Zalando!

od | 14 července, 2020 | blog

Hele, proč ne. Je to výrazná osobnost, jehož sláva i kluziště přesahuje. Navíc je to schopný influencer, kterého sleduje 700.000 členů jeho Hokejové rodiny. Přiznám se, že jsem členem také. Zalando tak opouští škatulku čistě módního e-shopu a klubu a stává se trendsetterem ovlivňující naše životy.

Čau Hokejová rodino

„Čau HR, nemusíme zrovna trénovat na olympiádu nebo mistrovství světa, ale když chceme být v něčem nejlepší, musíme na sobě vždycky makat. Souhlasíte? Pro mě je a vždycky bylo nejdůležitější dělat všechno s láskou a snažit se najít během dne co nejvíce času na cvičení a pohyb. Proto jsem se spojil se Zalandem. A chceme vás společně motivovat k většímu pohybu. Těšíte se? Já ano! Přesně za týden odstartujeme výzvu, ve které můžete vyhrávat nákupy na Zalando.cz“ konec citace z FB @68Jagr.

Dva roky na vrchol

Německý módní e-shop Zalando slaví teprve dva roky na českém trhu, ale i za tak poměrně krátkou dobu se tu slušně etabloval. Stávající kampaň s vybranými ambasadory má, podle slov Dawida Pożoga, Market Leadra pro Českou republiku, “Inspirovat a zaujmout naše zákazníky. Zároveň chceme zůstat relevantní na lokální úrovni, proto si ke spolupráci vybíráme ty nejlepší v jednotlivých zemích.“  Trochu klišé, ale je tam vše.

Rodina je komplet

Mezi nasmlouvanými ambasadory je JJ68 určitě hlavou rodiny, tedy obrazně řešeno, když srovnáme jeho ročník a úspěchy s dalšími novými tvářemi Zalando. Pro vyznavače české hip-hop scény určitě není neznámý Paulie Garand (pro trénink) nebo profesionální manželka a módní bloggerka – Martina Marešová (pro běh, asi protože se ji podařilo uhnat Mareše). Zalandí rodinka se slušně rozrůstá.

Co na to ostatní?

Je to hozená rukavice pro konkurenční About You anebo sám sebe požírající Zoot. Určitě stojí za to novou kampaň sledovat. Věřme, že to bude i edukativní a nejen navoněná bída.

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...