Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

od | 13 března, 2021 | ženským okem

Každá holka rozděluje tvůj módní styl na „před tím, co jsme se poznali“ a „a od té doby, co se známe“, přičemž druhou éru vnímá zákonitě líp. Říkají to totiž i její kamarádky. Zatímco v první fázi likvidace tvého bývalého stylu dochází jen k odstraňování pozůstatků po tvé bývalce, tedy znehodnocování všeho, co ti kdy dala, byť by ti měla koupit zcela totožné věci nové, ale se svým „podpisovým vzorem“, v druhé fázi dochází k tvému vysvobození z módní ostudy. Druhá fáze bývá radikální a neúprosná, její strategie je přitom promyšlená a vyčůraná – málokdy si jí všimneš a když už jo, tak nějak nemůžeš protestovat, nebo teda můžeš, ale nechceš (věř, že ti to za tu scénu nestojí).

Fáze první – bye, bye, baby

Během prvních krásných měsíců plných sexuálního vzrušení a pocitu, že jsi našel skvělou holku, se ti pár věcí zničí. Naše taktika na ničení pozůstatků ex je v podstatě velmi jednoduchá. Tričko či mikinu si půjčíme na doma nebo na spaní, omylem jí potřísníme červeným vínem nebo omáčkou bolognese, kterou vám s tím nejkrásnějším úsměvem milé bestie naservírujeme až pod nos. A pak jí s radostí a pocitem nezlomného vítězství rozstříháme na kusy, nebo respektive na tak velké kusy, aby jí šla perfektně uklízet třeba zóna okolo záchodu a ta hodně, hodně hluboko v něm.

Fáze druhá – ztratil sis to sám

A nemám co na sebe! (Foto: Pixabay)

No a ostatní věci, ty se tak nějak vypaří. Třeba při stěhování se jich ztratí hodně. Zatracení stěhováci… Možná ti taky někdo řekl, že holky mají rády „vintage“, to je pravda, třeba u šperků, které jdou zhodnotit. Rozhodně ne v tvém šatníku. Všechny tvoje oldschoolové věci půjdou hned v závěsu po dárkách od bývalky – flanelka ze střední, džíny, které nosili Depeche Mode, první digitálky, dres tvého oblíbeného fotbalového týmu.

I když některé můžou přežívat – tak sakra máme taky nějaký to srdíčko, ne? Ale třeba na dně koše se špinavým prádlem, neb každé moderní děvče 21. století ví, že co nevypere, jako by nebylo. Prostě, to zase nevyšlo do várky nebo to není s čím vyprat. S postupem měsíců na svoje starý věci pod návalem nových zapomeneš… a člověk je na světě. No a když si náhodou vzpomeneš a začneš je hledat, dozvíš se jen že jsi bordelář a ňouma, který si to ztratil sám.

Jana

 

Další články v kategorii

Funkční oblečení nemá módní funkci

Funkční oblečení nemá módní funkci

Tričko sající pot a trenky, které na sobě jejich nositel necítí a softsheelová mikina jsou strašně super vynálezy. Třeba jako žárovka nebo psychowalkman. I když možná jsem to s přístrojem, který rovná vaše psychické rozpoložení, tak skvěle, že už se skoro neprodává,...

Igelitkou zabíjíš svůj styl

Igelitkou zabíjíš svůj styl

Milujeme Vaši bezprostřednost, to jako né, že né. Neřešíte hystericky ulomený nehet, nemáte celej den zničenej, jen protože máte dneska velký břicho (asi o 0,009 mm) a nechytáte další premenstruační syndrom mimo cyklus jen protože jste zmeškali slevy u Prady, i...