Lidl pro srdcaře

od | 25 června, 2020 | blog

Že se Lidl stylizuje jako módní guru, už nám před časem s rozpaky předvedla slavná STR. Však má diskont i své vlastní značky oblečení pro sport a volný čas, které si hobíci oblíbili. Tentokrát ale jedou větší bomby!

Hipsteřina nebo lovebrand

Na lídláckém e-shopu můžete najít opravdovou řadu pro srdcaře. Mají vlastní merchandising kolekci, kde je hlavním prvkem jejich výrazné trendy logo! Wow! Opravdu dost sebevědomý počin. Už nyní se některého zboží ale nedostává, tedy naskladňuje se. Asi panofle byly nečekaný trhák!

Zdroj: Printscreen koláž z Lidl e-shop

Za mě doporučuji „epesní“ pantofle a řádně vytažené ponožky s viditelným logem. Určitě Ti pak uvolní i čestnou nákupní uličku při nejbližší čtvrteční akci!

Další články v kategorii

My prostě prodáváme dobrej pocit

My prostě prodáváme dobrej pocit

Honza Kočař, jméno, které již dnes dost znamená nejen v tom našem malém českém módním rybníčku. Proč? Protože již něco dokázal a rozhodně se o tom nestydí mluvit. Je to…„28 letej týpek s nadváhou, nezdravým životním stylem, kterej vypadá na slušně zachovalého...

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Letos jsem měl to štěstí, že jsem mohl pobýt a pracovat měsíc od moře. Tak jsem měl dost času pochytit, jaké plavkové trendy hrají prim. Ale na co jsem jak v Chorvatsku i v Řecku nevěřícně zíral, tak to rozhodně je „móda“ nosit spodní prádlo pod plavecké šortky! Trend...