Lidl pro srdcaře

od | 25 června, 2020 | blog

Že se Lidl stylizuje jako módní guru, už nám před časem s rozpaky předvedla slavná STR. Však má diskont i své vlastní značky oblečení pro sport a volný čas, které si hobíci oblíbili. Tentokrát ale jedou větší bomby!

Hipsteřina nebo lovebrand

Na lídláckém e-shopu můžete najít opravdovou řadu pro srdcaře. Mají vlastní merchandising kolekci, kde je hlavním prvkem jejich výrazné trendy logo! Wow! Opravdu dost sebevědomý počin. Už nyní se některého zboží ale nedostává, tedy naskladňuje se. Asi panofle byly nečekaný trhák!

Zdroj: Printscreen koláž z Lidl e-shop

Za mě doporučuji „epesní“ pantofle a řádně vytažené ponožky s viditelným logem. Určitě Ti pak uvolní i čestnou nákupní uličku při nejbližší čtvrteční akci!

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...