Lidl pro srdcaře

od | 25 června, 2020 | blog

Že se Lidl stylizuje jako módní guru, už nám před časem s rozpaky předvedla slavná STR. Však má diskont i své vlastní značky oblečení pro sport a volný čas, které si hobíci oblíbili. Tentokrát ale jedou větší bomby!

Hipsteřina nebo lovebrand

Na lídláckém e-shopu můžete najít opravdovou řadu pro srdcaře. Mají vlastní merchandising kolekci, kde je hlavním prvkem jejich výrazné trendy logo! Wow! Opravdu dost sebevědomý počin. Už nyní se některého zboží ale nedostává, tedy naskladňuje se. Asi panofle byly nečekaný trhák!

Zdroj: Printscreen koláž z Lidl e-shop

Za mě doporučuji „epesní“ pantofle a řádně vytažené ponožky s viditelným logem. Určitě Ti pak uvolní i čestnou nákupní uličku při nejbližší čtvrteční akci!

Další články v kategorii

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...

Vulgarita jako značka

Vulgarita jako značka

Nosit hrdě na prsou přisprostlé až vulgární výrazy asi nikdy nevyjde z módy. Provokovat bylo vždy součástí módních trendů.  Když jsem na sklonku devadesátek poprvé oblékl tričko s odvážným F@CK, tak jsem si užíval pocit jedinečnosti, provokativnosti, ale i toho, že...