Lidl pro srdcaře

od | 25 června, 2020 | blog

Že se Lidl stylizuje jako módní guru, už nám před časem s rozpaky předvedla slavná STR. Však má diskont i své vlastní značky oblečení pro sport a volný čas, které si hobíci oblíbili. Tentokrát ale jedou větší bomby!

Hipsteřina nebo lovebrand

Na lídláckém e-shopu můžete najít opravdovou řadu pro srdcaře. Mají vlastní merchandising kolekci, kde je hlavním prvkem jejich výrazné trendy logo! Wow! Opravdu dost sebevědomý počin. Už nyní se některého zboží ale nedostává, tedy naskladňuje se. Asi panofle byly nečekaný trhák!

Zdroj: Printscreen koláž z Lidl e-shop

Za mě doporučuji „epesní“ pantofle a řádně vytažené ponožky s viditelným logem. Určitě Ti pak uvolní i čestnou nákupní uličku při nejbližší čtvrteční akci!

Další články v kategorii

Čím více děr, tím více džíny

Čím více děr, tím více džíny

Máte džíny? A mohl bych je vidět? Džíny jsou kalhoty, jako každé jiné, ale přeci jsou v módním světě fakt něčím unikátní. Pokud jsou roztrhané třeba až k rozpadnutí, tak to neznamená jejich likvidaci ba naopak tak přichází jejich chvíle slávy. Od plísňáčů k trhanům...

Merch s vůní hamburgeru

Merch s vůní hamburgeru

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský...