Merch s vůní hamburgeru

od | 4 července, 2022 | blog, tipy

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský merch! Ve spolupráci s reinkarnovaným ZOOT si tak můžete udělat radost, cituji: „vymazlenou fashion kolekcí“, s tím, že budeme přímo k nakousnutí!

Lidl vs McDonald kolekce

Hele, ani tak velký rozdíl tam nehledej.Také firma s dvěma obloučky ve znaku šla na jistotu a vytvořila kolekci evergreenů, jako jsou fusakle, trička s krátkým rukávem, mikiny, tepláky a asi to nejoriginálnější z jejich kolekce – batůžek či taška připomínající jejich balení „take away“. I díky podobné barevnosti, kde převládá žlutá a červená, se kolekce podobá dost té „lídlovské“. Když dva dělají totéž, je to totéž. Ale přesto věřím, že z recese i z čirého fanouškovství se prodávat bude. Tak jako v případě Lidlu. 

Protože jde o výroční limitku, tak se dá očekávat i dost mazaných přeprodejců, jež posíleni úspěchem Lidl kolekce jistě věří i předprodeji limitky McD! 

Celou kolekci hledej ZDE

Další články v kategorii

Čím více děr, tím více džíny

Čím více děr, tím více džíny

Máte džíny? A mohl bych je vidět? Džíny jsou kalhoty, jako každé jiné, ale přeci jsou v módním světě fakt něčím unikátní. Pokud jsou roztrhané třeba až k rozpadnutí, tak to neznamená jejich likvidaci ba naopak tak přichází jejich chvíle slávy. Od plísňáčů k trhanům...

Můj první opravdu značkový oblek

Můj první opravdu značkový oblek

Jsem Husákovo dítě, tedy generace, která si užívala v devadesátkách pubertu spojenou s otevřením hranic, přívalem západního zboží a značkového oblečení. Otevíraly se první tržnice narvané fejkovým značkovým oblečením ve stylu „čím více pruhů, tím více Adidas“. Není...