Merch s vůní hamburgeru

od | 4 července, 2022 | blog, tipy

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský merch! Ve spolupráci s reinkarnovaným ZOOT si tak můžete udělat radost, cituji: „vymazlenou fashion kolekcí“, s tím, že budeme přímo k nakousnutí!

Lidl vs McDonald kolekce

Hele, ani tak velký rozdíl tam nehledej.Také firma s dvěma obloučky ve znaku šla na jistotu a vytvořila kolekci evergreenů, jako jsou fusakle, trička s krátkým rukávem, mikiny, tepláky a asi to nejoriginálnější z jejich kolekce – batůžek či taška připomínající jejich balení „take away“. I díky podobné barevnosti, kde převládá žlutá a červená, se kolekce podobá dost té „lídlovské“. Když dva dělají totéž, je to totéž. Ale přesto věřím, že z recese i z čirého fanouškovství se prodávat bude. Tak jako v případě Lidlu. 

Protože jde o výroční limitku, tak se dá očekávat i dost mazaných přeprodejců, jež posíleni úspěchem Lidl kolekce jistě věří i předprodeji limitky McD! 

Celou kolekci hledej ZDE

Další články v kategorii

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...

Vulgarita jako značka

Vulgarita jako značka

Nosit hrdě na prsou přisprostlé až vulgární výrazy asi nikdy nevyjde z módy. Provokovat bylo vždy součástí módních trendů.  Když jsem na sklonku devadesátek poprvé oblékl tričko s odvážným F@CK, tak jsem si užíval pocit jedinečnosti, provokativnosti, ale i toho, že...