Merch s vůní hamburgeru

od | 4 července, 2022 | blog, tipy

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský merch! Ve spolupráci s reinkarnovaným ZOOT si tak můžete udělat radost, cituji: „vymazlenou fashion kolekcí“, s tím, že budeme přímo k nakousnutí!

Lidl vs McDonald kolekce

Hele, ani tak velký rozdíl tam nehledej.Také firma s dvěma obloučky ve znaku šla na jistotu a vytvořila kolekci evergreenů, jako jsou fusakle, trička s krátkým rukávem, mikiny, tepláky a asi to nejoriginálnější z jejich kolekce – batůžek či taška připomínající jejich balení „take away“. I díky podobné barevnosti, kde převládá žlutá a červená, se kolekce podobá dost té „lídlovské“. Když dva dělají totéž, je to totéž. Ale přesto věřím, že z recese i z čirého fanouškovství se prodávat bude. Tak jako v případě Lidlu. 

Protože jde o výroční limitku, tak se dá očekávat i dost mazaných přeprodejců, jež posíleni úspěchem Lidl kolekce jistě věří i předprodeji limitky McD! 

Celou kolekci hledej ZDE

Další články v kategorii

My prostě prodáváme dobrej pocit

My prostě prodáváme dobrej pocit

Honza Kočař, jméno, které již dnes dost znamená nejen v tom našem malém českém módním rybníčku. Proč? Protože již něco dokázal a rozhodně se o tom nestydí mluvit. Je to…„28 letej týpek s nadváhou, nezdravým životním stylem, kterej vypadá na slušně zachovalého...

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Letos jsem měl to štěstí, že jsem mohl pobýt a pracovat měsíc od moře. Tak jsem měl dost času pochytit, jaké plavkové trendy hrají prim. Ale na co jsem jak v Chorvatsku i v Řecku nevěřícně zíral, tak to rozhodně je „móda“ nosit spodní prádlo pod plavecké šortky! Trend...