Merch s vůní hamburgeru

od | 4 července, 2022 | blog, tipy

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský merch! Ve spolupráci s reinkarnovaným ZOOT si tak můžete udělat radost, cituji: „vymazlenou fashion kolekcí“, s tím, že budeme přímo k nakousnutí!

Lidl vs McDonald kolekce

Hele, ani tak velký rozdíl tam nehledej.Také firma s dvěma obloučky ve znaku šla na jistotu a vytvořila kolekci evergreenů, jako jsou fusakle, trička s krátkým rukávem, mikiny, tepláky a asi to nejoriginálnější z jejich kolekce – batůžek či taška připomínající jejich balení „take away“. I díky podobné barevnosti, kde převládá žlutá a červená, se kolekce podobá dost té „lídlovské“. Když dva dělají totéž, je to totéž. Ale přesto věřím, že z recese i z čirého fanouškovství se prodávat bude. Tak jako v případě Lidlu. 

Protože jde o výroční limitku, tak se dá očekávat i dost mazaných přeprodejců, jež posíleni úspěchem Lidl kolekce jistě věří i předprodeji limitky McD! 

Celou kolekci hledej ZDE

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...