Miliónová sleva pro Tebe

od | 17 května, 2021 | tipy

Tak co, patříš mezi desetinu Čechů, která již něco nakoupila na módní e-shop platformě About You? Slušné číslo na e-shop, který na český rok až v roce 2018. Navíc, když plánovaný velkolepý vstup na náš trh doprovázely stejně velkolepé průšvihy. Zahajovací večírek pro „vyvolené“ influencery zabral a About You nezvládlo úvodní nápor. V prvních týdnech e-shopu kolabovaly IT systémy a poté i rozesílka, stav zboží i chybějící originální krabice a obaly produktů.

První milion, ale About You v tuzemsku slavil již po roce provozu. Šlo o milion vyřízených objednávek. Svědčí to také o tom, jak Češi mají krátkou paměť a na úvodní zatracování a hejtování na sociálech už si vzpomene málokdo. About You se také honosí tím, že je leader tuzemského on-lime módního trhu, ale víme, že každý si najde čísla, jaké se mu hodí pro PR. Stejná „nej“ se najdou v jiných aspektech třeba stále u ZOOT, ale především u Zalando.

Podobné poměřování a kočkování ke konkurenčnímu boji prostě patří. My, zákazníci, na tom můžeme akorát vydělat. A tak kvitujeme miliónovou oslavu 20% slevou i na zlevněné produkty, což se cení. Tak pokud si ještě slevu nevyužil a nechceš ji prošvihnout, tak máš možnost do 31. května!

Užij si shopping, je to přeci About You!

Další články v kategorii

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...

Vulgarita jako značka

Vulgarita jako značka

Nosit hrdě na prsou přisprostlé až vulgární výrazy asi nikdy nevyjde z módy. Provokovat bylo vždy součástí módních trendů.  Když jsem na sklonku devadesátek poprvé oblékl tričko s odvážným F@CK, tak jsem si užíval pocit jedinečnosti, provokativnosti, ale i toho, že...