Miliónová sleva pro Tebe

od | 17 května, 2021 | tipy

Tak co, patříš mezi desetinu Čechů, která již něco nakoupila na módní e-shop platformě About You? Slušné číslo na e-shop, který na český rok až v roce 2018. Navíc, když plánovaný velkolepý vstup na náš trh doprovázely stejně velkolepé průšvihy. Zahajovací večírek pro „vyvolené“ influencery zabral a About You nezvládlo úvodní nápor. V prvních týdnech e-shopu kolabovaly IT systémy a poté i rozesílka, stav zboží i chybějící originální krabice a obaly produktů.

První milion, ale About You v tuzemsku slavil již po roce provozu. Šlo o milion vyřízených objednávek. Svědčí to také o tom, jak Češi mají krátkou paměť a na úvodní zatracování a hejtování na sociálech už si vzpomene málokdo. About You se také honosí tím, že je leader tuzemského on-lime módního trhu, ale víme, že každý si najde čísla, jaké se mu hodí pro PR. Stejná „nej“ se najdou v jiných aspektech třeba stále u ZOOT, ale především u Zalando.

Podobné poměřování a kočkování ke konkurenčnímu boji prostě patří. My, zákazníci, na tom můžeme akorát vydělat. A tak kvitujeme miliónovou oslavu 20% slevou i na zlevněné produkty, což se cení. Tak pokud si ještě slevu nevyužil a nechceš ji prošvihnout, tak máš možnost do 31. května!

Užij si shopping, je to přeci About You!

Další články v kategorii

Vinokilo na vlastní kůži

Vinokilo na vlastní kůži

Jejich revírem je Evropa. Jejich sortiment je vintage, oldschool a second-hand. Jejich strategie je prodávat na kila. Jejich doménou je on-line prodej, ale také pop-up prodeje. Jejich jméno je Vinokilo. Konečně zavítalo i do Prahy. Původní termín byl sice již konec...

Ikona fastfashion otevírá v Praze

Ikona fastfashion otevírá v Praze

Ta tam jsou prohlášení zástupců Primark, že co České republiky vstoupí, až přejde na euro, protože se jim jinak nevyplatí otevírat zde pobočku. Jedou totiž dost tvrdý byznys. A tak fastfashion ikona otevírá na prestižní pražské adrese celkem na třech podlažích...