Miliónová sleva pro Tebe

od | 17 května, 2021 | tipy

Tak co, patříš mezi desetinu Čechů, která již něco nakoupila na módní e-shop platformě About You? Slušné číslo na e-shop, který na český rok až v roce 2018. Navíc, když plánovaný velkolepý vstup na náš trh doprovázely stejně velkolepé průšvihy. Zahajovací večírek pro „vyvolené“ influencery zabral a About You nezvládlo úvodní nápor. V prvních týdnech e-shopu kolabovaly IT systémy a poté i rozesílka, stav zboží i chybějící originální krabice a obaly produktů.

První milion, ale About You v tuzemsku slavil již po roce provozu. Šlo o milion vyřízených objednávek. Svědčí to také o tom, jak Češi mají krátkou paměť a na úvodní zatracování a hejtování na sociálech už si vzpomene málokdo. About You se také honosí tím, že je leader tuzemského on-lime módního trhu, ale víme, že každý si najde čísla, jaké se mu hodí pro PR. Stejná „nej“ se najdou v jiných aspektech třeba stále u ZOOT, ale především u Zalando.

Podobné poměřování a kočkování ke konkurenčnímu boji prostě patří. My, zákazníci, na tom můžeme akorát vydělat. A tak kvitujeme miliónovou oslavu 20% slevou i na zlevněné produkty, což se cení. Tak pokud si ještě slevu nevyužil a nechceš ji prošvihnout, tak máš možnost do 31. května!

Užij si shopping, je to přeci About You!

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Boratky jsou out, léto patří plavkám Rich Mnisi

Pokud tě pár let nazpět nadchly extravagantní plavky „boratky“, které představil Sasha Baron Cohen ve své dokumentární komedii Borat, tak tě možná osloví i nová kolekce Adidas ve spolupráci s jihoafrickým návrhářem Rich Mnisi. Misí prý není ale šokovat a bavit, jako...