Miliónová sleva pro Tebe

od | 17 května, 2021 | tipy

Tak co, patříš mezi desetinu Čechů, která již něco nakoupila na módní e-shop platformě About You? Slušné číslo na e-shop, který na český rok až v roce 2018. Navíc, když plánovaný velkolepý vstup na náš trh doprovázely stejně velkolepé průšvihy. Zahajovací večírek pro „vyvolené“ influencery zabral a About You nezvládlo úvodní nápor. V prvních týdnech e-shopu kolabovaly IT systémy a poté i rozesílka, stav zboží i chybějící originální krabice a obaly produktů.

První milion, ale About You v tuzemsku slavil již po roce provozu. Šlo o milion vyřízených objednávek. Svědčí to také o tom, jak Češi mají krátkou paměť a na úvodní zatracování a hejtování na sociálech už si vzpomene málokdo. About You se také honosí tím, že je leader tuzemského on-lime módního trhu, ale víme, že každý si najde čísla, jaké se mu hodí pro PR. Stejná „nej“ se najdou v jiných aspektech třeba stále u ZOOT, ale především u Zalando.

Podobné poměřování a kočkování ke konkurenčnímu boji prostě patří. My, zákazníci, na tom můžeme akorát vydělat. A tak kvitujeme miliónovou oslavu 20% slevou i na zlevněné produkty, což se cení. Tak pokud si ještě slevu nevyužil a nechceš ji prošvihnout, tak máš možnost do 31. května!

Užij si shopping, je to přeci About You!

Další články v kategorii

Čím více děr, tím více džíny

Čím více děr, tím více džíny

Máte džíny? A mohl bych je vidět? Džíny jsou kalhoty, jako každé jiné, ale přeci jsou v módním světě fakt něčím unikátní. Pokud jsou roztrhané třeba až k rozpadnutí, tak to neznamená jejich likvidaci ba naopak tak přichází jejich chvíle slávy. Od plísňáčů k trhanům...

Merch s vůní hamburgeru

Merch s vůní hamburgeru

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský...