Modeman je pozér!

od | 25 května, 2020 | blog

Kdo to vlastně je ten modeman? Když si to vygooglíš, tak můžeš mít jasno, no posuď sám: „Módeman Vácha má svou kolekci“, „Hokejový modeman Petr Nedvěd“,  „Módeman Václav Klaus: Kravat má plnou skříň, ale brýle jen jedny“. Co jméno, to zajímavá osobnost, která má (svůj) styl. Ale to jsme jen na domácím písečku.

Zajímavý význam je ze slangové angličtiny, kde je „modeman“ výraz pro pozéra. Příklad? „Bro, I didn’t ask. Stop being a modeman!“ Český volný slangový překlad může znít: „Brácho, neptal jsem se. Přestaň být modeman!“.

Tak přesně o tom je náš blog. Chceme provokovat, šťouchnout do módních stereotypů a předsudků, ale hodíme tipy na zajímavé akce z oblasti módy a nákupů, sem tam i interview a pohled žen na nás, modemany. Ale zkusíme být i seriózní a nadhodíme tipy na outfity podle příležitostí. Nebráníme se ničemu a uvidíme, jak si to sedne a co z toho třeba za půl roku bude. Je to i na Tobě, zda se budeš bavit, házet témata nebo hejtovat.

3, 2, 1…bav se!

Další články v kategorii

Interview v ponožkách

Interview v ponožkách

Co se týká módního byznysu, tak ponožkový byznys určitě patří v tuzemsku k nejživějším. Ponožky se v posledních letech staly něčím, kde jsou lidé nejodvážnější a „rozbíjí“ zažité stereotypy oblékání, kdy se ponožky schovávaly pod nohavice a z bot vyčuhovaly minimálně....

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Bunda od Faramuga je lázní pro outdoorové nadšence

Poměrně často, když jsem si pořídil na náročné výlety nebo rybaření oblečení od některé z zavedených outdoorových značek, tak jsem řešil dost nedostatků, které se  na výpravách projevily v tu nejnevhodnější chvíli. Buď mi omezily komfort, který jsem za své peníze...