Modeman je pozér!

od | 25 května, 2020 | blog

Kdo to vlastně je ten modeman? Když si to vygooglíš, tak můžeš mít jasno, no posuď sám: „Módeman Vácha má svou kolekci“, „Hokejový modeman Petr Nedvěd“,  „Módeman Václav Klaus: Kravat má plnou skříň, ale brýle jen jedny“. Co jméno, to zajímavá osobnost, která má (svůj) styl. Ale to jsme jen na domácím písečku.

Zajímavý význam je ze slangové angličtiny, kde je „modeman“ výraz pro pozéra. Příklad? „Bro, I didn’t ask. Stop being a modeman!“ Český volný slangový překlad může znít: „Brácho, neptal jsem se. Přestaň být modeman!“.

Tak přesně o tom je náš blog. Chceme provokovat, šťouchnout do módních stereotypů a předsudků, ale hodíme tipy na zajímavé akce z oblasti módy a nákupů, sem tam i interview a pohled žen na nás, modemany. Ale zkusíme být i seriózní a nadhodíme tipy na outfity podle příležitostí. Nebráníme se ničemu a uvidíme, jak si to sedne a co z toho třeba za půl roku bude. Je to i na Tobě, zda se budeš bavit, házet témata nebo hejtovat.

3, 2, 1…bav se!

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...