Modeman je pozér!

od | 25 května, 2020 | blog

Kdo to vlastně je ten modeman? Když si to vygooglíš, tak můžeš mít jasno, no posuď sám: „Módeman Vácha má svou kolekci“, „Hokejový modeman Petr Nedvěd“,  „Módeman Václav Klaus: Kravat má plnou skříň, ale brýle jen jedny“. Co jméno, to zajímavá osobnost, která má (svůj) styl. Ale to jsme jen na domácím písečku.

Zajímavý význam je ze slangové angličtiny, kde je „modeman“ výraz pro pozéra. Příklad? „Bro, I didn’t ask. Stop being a modeman!“ Český volný slangový překlad může znít: „Brácho, neptal jsem se. Přestaň být modeman!“.

Tak přesně o tom je náš blog. Chceme provokovat, šťouchnout do módních stereotypů a předsudků, ale hodíme tipy na zajímavé akce z oblasti módy a nákupů, sem tam i interview a pohled žen na nás, modemany. Ale zkusíme být i seriózní a nadhodíme tipy na outfity podle příležitostí. Nebráníme se ničemu a uvidíme, jak si to sedne a co z toho třeba za půl roku bude. Je to i na Tobě, zda se budeš bavit, házet témata nebo hejtovat.

3, 2, 1…bav se!

Další články v kategorii

My prostě prodáváme dobrej pocit

My prostě prodáváme dobrej pocit

Honza Kočař, jméno, které již dnes dost znamená nejen v tom našem malém českém módním rybníčku. Proč? Protože již něco dokázal a rozhodně se o tom nestydí mluvit. Je to…„28 letej týpek s nadváhou, nezdravým životním stylem, kterej vypadá na slušně zachovalého...

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Spoďáry pod plavky jsou úlet

Letos jsem měl to štěstí, že jsem mohl pobýt a pracovat měsíc od moře. Tak jsem měl dost času pochytit, jaké plavkové trendy hrají prim. Ale na co jsem jak v Chorvatsku i v Řecku nevěřícně zíral, tak to rozhodně je „móda“ nosit spodní prádlo pod plavecké šortky! Trend...