Modeman je pozér!

od | 25 května, 2020 | blog

Kdo to vlastně je ten modeman? Když si to vygooglíš, tak můžeš mít jasno, no posuď sám: „Módeman Vácha má svou kolekci“, „Hokejový modeman Petr Nedvěd“,  „Módeman Václav Klaus: Kravat má plnou skříň, ale brýle jen jedny“. Co jméno, to zajímavá osobnost, která má (svůj) styl. Ale to jsme jen na domácím písečku.

Zajímavý význam je ze slangové angličtiny, kde je „modeman“ výraz pro pozéra. Příklad? „Bro, I didn’t ask. Stop being a modeman!“ Český volný slangový překlad může znít: „Brácho, neptal jsem se. Přestaň být modeman!“.

Tak přesně o tom je náš blog. Chceme provokovat, šťouchnout do módních stereotypů a předsudků, ale hodíme tipy na zajímavé akce z oblasti módy a nákupů, sem tam i interview a pohled žen na nás, modemany. Ale zkusíme být i seriózní a nadhodíme tipy na outfity podle příležitostí. Nebráníme se ničemu a uvidíme, jak si to sedne a co z toho třeba za půl roku bude. Je to i na Tobě, zda se budeš bavit, házet témata nebo hejtovat.

3, 2, 1…bav se!

Další články v kategorii

Čím více děr, tím více džíny

Čím více děr, tím více džíny

Máte džíny? A mohl bych je vidět? Džíny jsou kalhoty, jako každé jiné, ale přeci jsou v módním světě fakt něčím unikátní. Pokud jsou roztrhané třeba až k rozpadnutí, tak to neznamená jejich likvidaci ba naopak tak přichází jejich chvíle slávy. Od plísňáčů k trhanům...

Merch s vůní hamburgeru

Merch s vůní hamburgeru

Mekáč letos slaví třicet let od otevření své první provozovny v Československu. Big Mac byl symbolem luxusu a stále je měřítkem, jak si jaká krajina vede ekonomicky. Tedy, za jak dlouho si na něj vyděláme. Ale od stolu do šatníku. Na trhu je exkluzivní Mekáčovský...