Pavel Nový: Muž v kraťasech

od | 26 září, 2020 | blog

Tuhle mi jeden klient řekl, že mi mou nevšední zálibu v netradičních oblecích prostě věří, ale že on sám by v tom vypadal jak debil. A přesně o tomhle je styl i herce Pavla Nového. Moc nedá na společenské konvence a můžeme jej tak vidět v Show Jana Krause ve slušivých kraťasech, stejně tak jako na tiskové konferenci k uvedení svého nového filmu.

Být svůj

Pavel Nový, herec a bavič, kterého musíte mít rádi. Jeho srdcovkou je pražské divadlo Ypsilonka, kolem kterého čas od času procházím nebo zajdu na kafe do místní kavárny. Vždy tu potkáte nějakou osobnost. Ale ne vždy si vybavíte jméno na první dobrou. Kromě jednoho štramáka. Sedí zde u kávy v kraťasech, a to bez ohledu na roční dobu. Ano, je to jeho nezaměnitelný styl.

Na herce Pavla Nového jsou společesnké konvence krátké /vlastní koláž z fotografií/

Tenkrát poprvé

Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem. Otřepaná fráze, která ale platí. Poprvé jsem osobně tohoto, dnes již sedmdesátníka, potkal v devadesátkách na Václaváku v kraťasech Streetball, a to uprostřed prosince. Časem jsem se dozvěděl, že v tom byl i úmysl díky spolupráci se značkou, jež tento sport v ČR jeden čas dost promovala. Skvělý tah. Nepřehlédnutelné. Věřte, že v kraťasech v prosinci moc lidí nepotkáte, jinak bych jej stoprocentně minul. Takto jsem se za ním otočil, získal si moji pozornost. Neustále mě baví jeho neortodoxní styl a bulvární novináři mají téma, protože rádi komentují nevhodnost jeho outfitu na společenských událostech.

Styl se cení

Vzhledem k tomu, jaké má za sebou zdravotní lapálie a že věkem patří již do staré herecké gardy, tak o to více je obdivuhodné, že ze svého stylu neustoupil. Je svůj, a to se cení!

Další články v kategorii

Covid zabíjí českou módu

Covid zabíjí českou módu

Zdá se vám titulek příliš krutý? Ale kdepak, pouze odráží smutnou realitu. Pokud si máš na první dobrou vzpomenout na české pánské oděvní značky vyšší střední třídy, tak třeba mě napadne Blažek, Bandi, Pietro Filipi nebo OP Prostějov. OPP je „mrtvý“ už dávno, ale...

PéFko dvacetjedna

PéFko dvacetjedna

Končící rok nám hodně vzal,  ale Modemana zase trhu dal. Sám víš, že fešákem se nerodíš, fešákem se stáváš. Dávej tedy pozor, co na sebe dáváš. Buď vždy svůj a měj styl,  to může být tvé předsevzetí i tvůj cíl. Tak vše dobré přejeme, ještě než se zlejeme! Martin a...