Pavel Nový: Muž v kraťasech

od | 26 září, 2020 | blog

Tuhle mi jeden klient řekl, že mi mou nevšední zálibu v netradičních oblecích prostě věří, ale že on sám by v tom vypadal jak debil. A přesně o tomhle je styl i herce Pavla Nového. Moc nedá na společenské konvence a můžeme jej tak vidět v Show Jana Krause ve slušivých kraťasech, stejně tak jako na tiskové konferenci k uvedení svého nového filmu.

Být svůj

Pavel Nový, herec a bavič, kterého musíte mít rádi. Jeho srdcovkou je pražské divadlo Ypsilonka, kolem kterého čas od času procházím nebo zajdu na kafe do místní kavárny. Vždy tu potkáte nějakou osobnost. Ale ne vždy si vybavíte jméno na první dobrou. Kromě jednoho štramáka. Sedí zde u kávy v kraťasech, a to bez ohledu na roční dobu. Ano, je to jeho nezaměnitelný styl.

Na herce Pavla Nového jsou společesnké konvence krátké /vlastní koláž z fotografií/

Tenkrát poprvé

Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem. Otřepaná fráze, která ale platí. Poprvé jsem osobně tohoto, dnes již sedmdesátníka, potkal v devadesátkách na Václaváku v kraťasech Streetball, a to uprostřed prosince. Časem jsem se dozvěděl, že v tom byl i úmysl díky spolupráci se značkou, jež tento sport v ČR jeden čas dost promovala. Skvělý tah. Nepřehlédnutelné. Věřte, že v kraťasech v prosinci moc lidí nepotkáte, jinak bych jej stoprocentně minul. Takto jsem se za ním otočil, získal si moji pozornost. Neustále mě baví jeho neortodoxní styl a bulvární novináři mají téma, protože rádi komentují nevhodnost jeho outfitu na společenských událostech.

Styl se cení

Vzhledem k tomu, jaké má za sebou zdravotní lapálie a že věkem patří již do staré herecké gardy, tak o to více je obdivuhodné, že ze svého stylu neustoupil. Je svůj, a to se cení!

Další články v kategorii

Fusakle v pantoflích

Fusakle v pantoflích

Tak jsem zase objevil Ameriku. Ponožky v sandálech už nějak zevšedněly, i člověk se zdravým vkusem je s úsměvem přechází. Ale ponožky v pantoflích nebo dokonce flip flopech, to je teda věc. Jako žádná novinka, ale v letošním roce to asi fakt letí. Minimálně se o tom...

Interview až na kůži

Interview až na kůži

Jedna z výrazných inspirativních českých trendy značek, o které se dá opravu říci „per aspera adastra“ (pzn. od nuly ke hvězdám), je bezesporu Brašnářství Tlustý. Síla je nejen ve výrobcích postavených na kvalitě ruční výroby produktů z té nejkvalitnější kůže, ale...