Obrýlený módní zákon

od | 26 května, 2020 | ženským okem

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Někteří pánové totiž pojali podezření, že když někdo tvrdí, že móda nemá hranice, neznamená to oficiální povolení používání cyklistických brýlí coby univerzální módní doplněk. Ne, ne, ne. Jedenácté boží přikázání je jasně zakazuje. Jejich tvar deformuje nejen obličej, ale i osobnost.

Chápu, občas je to silnější než ty. Jsou prostě pohodlné a zabraňují protivným paprskům, které na tebe útočí ze stran. Čím přitažlivější silou působí na tebe, tím odpudivěji působí na něžné pokolení. Je to jako s cibulí. V hambáči chutná dobře, ale zapomeň, že ti někdo dá potom pusu nebo se s tebou vůbec bude chtít bavit. Holt zákon přitažlivosti nemyslí vždycky jen na pohodlí a praktičnost. Pro krásu se musí trpět. My si taky lámeme nohy v podpatcích a v šedesáti máme solidní haluxy a křivici. Žádné oběti vás nečekají. Jen si pořídit k brýlím na sport ještě jedny nositelné.

Co nás tedy potěší…

Klasické pilotky, jak vytržené z Top Gunu, jsou evergreen. Ne každý chlap je s nimi kamarád, ale neznám žádného, komu by neslušely. Tenký kovový rám v kombinaci s hnědými, šedými nebo zrcadlovými skly je sázkou na jistotu, ať už jdeš z práce v košili nebo se chystáš na jedno s přáteli v ležérním tričku a žabkách. Vypadají pokaždé skvěle.

Baví nás i staré trendy, kterým však designéři vdýchli nový život. Příkladem jsou typické kulaté „tisheydy“. Zrcadlové čočky je posunuly k transformaci na vysoce módní doplněk. Líbí se nám i masivní silné a velké rámy – dodají vám na eleganci – i typické wifarery v retro nebo grunge stylu.

 

Pár tipů za nás:

Carrera Grand Prix /2.900 Kč/

 

Le Specs Road Trip /1.249,- Kč/

Ray Ban /5.990,- Kč/

 

Tak šťastnou ruku při výběru!

Jana

 

Další články v kategorii

Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

Každá holka rozděluje tvůj módní styl na „před tím, co jsme se poznali“ a „a od té doby, co se známe“, přičemž druhou éru vnímá zákonitě líp. Říkají to totiž i její kamarádky. Zatímco v první fázi likvidace tvého bývalého stylu dochází jen k odstraňování pozůstatků po...

Funkční oblečení nemá módní funkci

Funkční oblečení nemá módní funkci

Tričko sající pot a trenky, které na sobě jejich nositel necítí a softsheelová mikina jsou strašně super vynálezy. Třeba jako žárovka nebo psychowalkman. I když možná jsem to s přístrojem, který rovná vaše psychické rozpoložení, tak skvěle, že už se skoro neprodává,...