Velký bermudový trojúhelník

od | 11 července, 2020 | ženským okem

Tak nejenže musíme přestat pojídat „netopýre“, dneska už se „buzeruje“ i  v čem vyrazit na plovárnu. Provozovatelé bazénů totiž usoudili, že vysoce rizikovou záležitostí jsou, prosím vás, bermudy. Ne, že by jejich plocha byla vyhodnocená jako potenciální základna bakterií, které můžete přenášet na svoje spoluobčany, provozovatele trápí, že vynášíte vodu.

Nežádoucí bermudy /f: Shutterstock/

Bermudy kradou vodu

Bermudami prý každý muž vynese z bazénu litr vody. Když se jdete za den tedy pětkrát namočit, ochudíte provozovatele o pět litrů. A to kdyby udělal každý… Z pohledu lakomce, co vlastní plavečák, byste tedy měli zaplatit plné vstupné, přijít v klasických slipech, jejich absorpční schopnost ujme z obrovské nádrže pouze 250 mililitrů vody a ideálně se moc nekoupat a užívat si raději jen uklidňující pohled na vodní hladinu. Ideálního návštěvníka, který přijde utratit své peníze v plavkách po dědovi, protože kolekce pro 21. století už pěknou řádku let plavkoslipy nezahrnují, máme na světě. Jupí.

 

plavkoslípky /f: Shutterstock/

Sleduj pohledy žen

Ale máme tu zároveň další omezení. Nezkoušejte oslovit jakoukoli ženu – ani tu v jednodílných plavkách, které hamtají víc vody než bermudy a nikdo to neřeší. Oděvší do hanebného kusu látky se snažte setrvat co nejvíce na dece, případně ve vodě. V opačném případě se z vás automaticky stane pitomec a úchyl – nařízení, nenařízení.

 

Tímhle vodu neodneseš /f: Shutterstock/

Plavkoslípky nechceš

Mějte na paměti, že slipy byly pro ženy asexuální odjakživa. I v době, kdy v tuzexu nebyla dostupná jiná krytka ohanbí. Pokud se chcete toto léto ještě seznámit, vyhledejte raději provozovnu, kde se uplatňují pravidla z tohoto století, naštěstí je jich ještě dost.

Další články v kategorii

Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

Jak ztratit svůj styl? Stačí si najít děvče!

Každá holka rozděluje tvůj módní styl na „před tím, co jsme se poznali“ a „a od té doby, co se známe“, přičemž druhou éru vnímá zákonitě líp. Říkají to totiž i její kamarádky. Zatímco v první fázi likvidace tvého bývalého stylu dochází jen k odstraňování pozůstatků po...

Funkční oblečení nemá módní funkci

Funkční oblečení nemá módní funkci

Tričko sající pot a trenky, které na sobě jejich nositel necítí a softsheelová mikina jsou strašně super vynálezy. Třeba jako žárovka nebo psychowalkman. I když možná jsem to s přístrojem, který rovná vaše psychické rozpoložení, tak skvěle, že už se skoro neprodává,...